Vaden

 
1997 yılından bu yana siz değerli müşterilerine hizmet sunmakta olan Oripa Otomotiv; sizden gelen istek ve talepleri de göz önünde bulundurarak; faaliyetlerini ticari araçların fren sistemleri üzerine yoğunlaştırmıştır.

Tüm girişimlerini; pazar araştırmaları, analiz ve değerlendirme aşamaları sonucunda global bir vizyon ile inşa eden Oripa Otomotiv; bu felsefesi sayesinde ulusal ve uluslararası arenada kendisine önemli bir yer edinmiştir. Şu anda da fren sistemlerinin orijinal ve OE kalitesindeki yedek parçalarının temininde sektörünün önde gelen firmalarından birisidir.

Faaliyetlerinde uluslararası kriterlere uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Oripa Otomotiv; bölgesindeki başarının yanı sıra global ölçekte ki hedeflerine de emin ve kararlı adımlarla ilerlemektedir.

Güvenilirliğin en büyük sermaye olduğunun bilincinde olan Oripa Otomotiv ; müşterileri ve tedarikçileri ile dürüstlük ve saygı temeline dayalı bir ortaklık anlayışı geliştirmiş; birlikte çalışmayı ve ortak yeni başarılara imza atmayı kendisine misyon edinmiştir.

Oripa; kompresör ve kompresör tamir takımları üretimi konusunda Türkiye’de lider, dünyada da önde gelen üreticiler arasında yer almayı başarmış Vaden’in, Türkiye’deki ana bayilerinden birisidir. Vaden; ürün ve hizmet kalitesi ile hem Türkiye’de hem de yurt dışında büyük bir müşteri kitlesinin beğenisini kazanmış ve kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımış bir firmadır. Oripa; global ölçekli bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Vaden’in distribütörü olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Oripa Otomotiv; bunca yıllık birikiminin meyvesi olan Bremco markası ile yeni bir başarıya daha imza atmıştır. Türk ve Alman ortak projesi olan Bremco fren sistemleri, kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlayışının ürünüdür. Bremco markası adı altında yer alan ürünlerin tümü, Oripa'nın güvenilir iş ortaklarının uzman kadrosu tarafından titiz kontroller sonucunda ve OE kalitesinde üretilmektedir. Bremco ürünleri; yüksek kalitesinin yanı sıra oldukça ekonomik fiyatlarıyla da siz değerli müşterilerinin kullanımına sunulmuştur. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Bremco'nun tüm ürünleri, markanın garantisi altındadır.

Oripa’da ki en son yenilik ise; ticari araçların egzost sistemlerini, Dinex kalitesi ile ürün yelpazesine eklemesidir. Dinex; egzost sistemlerinin OE tedarikçisi olup, konusunda dünya lideri bir firmadır. Oripa, Dinex’in Türkiye ve komşu ülkelerdeki yetkili satıcısıdır.  

Oripa bunlara ek olarak; Knorr, Wabco, Kongsberg, Haldex ve Bosch gibi ticari araçların orijinal fren ekipmanlarının satışını da yapmaktadır. Oripa; yılların vermiş olduğu deneyim sonucu oluşturulan uluslararası tedarikçi ağı sayesinde bu ürünleri rekabetçi şartlarda sizlere sunmaktan ve alternatif tedarikçiniz olmaktan dolayı büyük mutluluk duymaktadır.

Sizde firmamızla en kısa zamanda temasa geçerek; Oripa ile çalışmanın avantajlarından yararlanmalısınız..

Güvenli sürüşler için Oripa’yı seçin.
 
Etiketler: Vaden

 
Protech Trade EOOD
Copyright © 2013 All rights reserved.