fren ekipmanlar

 
1997 ylndan bu yana siz deerli müterilerine hizmet sunmakta olan Oripa Otomotiv; sizden gelen istek ve talepleri de göz önünde bulundurarak; faaliyetlerini ticari araçlarn fren sistemleri üzerine younlatrmtr.

Tüm giriimlerini; pazar aratrmalar, analiz ve deerlendirme aamalar sonucunda global bir vizyon ile ina eden Oripa Otomotiv; bu felsefesi sayesinde ulusal ve uluslararas arenada kendisine önemli bir yer edinmitir. u anda da fren sistemlerinin orijinal ve OE kalitesindeki yedek parçalarnn temininde sektörünün önde gelen firmalarndan birisidir.

Faaliyetlerinde uluslararas kriterlere uyum ve sürekli geliim amacn gözeten Oripa Otomotiv; bölgesindeki baarnn yan sra global ölçekte ki hedeflerine de emin ve kararl admlarla ilerlemektedir.

Güvenilirliin en büyük sermaye olduunun bilincinde olan Oripa Otomotiv ; müterileri ve tedarikçileri ile dürüstlük ve sayg temeline dayal bir ortaklk anlay gelitirmi; birlikte çalmay ve ortak yeni baarlara imza atmay kendisine misyon edinmitir.

Oripa; kompresör ve kompresör tamir takmlar üretimi konusunda Türkiye’de lider, dünyada da önde gelen üreticiler arasnda yer almay baarm Vaden’in, Türkiye’deki ana bayilerinden birisidir. Vaden; ürün ve hizmet kalitesi ile hem Türkiye’de hem de yurt dnda büyük bir müteri kitlesinin beenisini kazanm ve kalitesini her geçen gün daha da ileriye tam bir firmadr. Oripa; global ölçekli bir firma olma yolunda emin admlarla ilerleyen Vaden’in distribütörü olmann hakl gururunu tamaktadr.

Oripa Otomotiv; bunca yllk birikiminin meyvesi olan Bremco markas ile yeni bir baarya daha imza atmtr. Türk ve Alman ortak projesi olan Bremco fren sistemleri, kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlaynn ürünüdür. Bremco markas ad altnda yer alan ürünlerin tümü, Oripa'nn güvenilir i ortaklarnn uzman kadrosu tarafndan titiz kontroller sonucunda ve OE kalitesinde üretilmektedir. Bremco ürünleri; yüksek kalitesinin yan sra oldukça ekonomik fiyatlaryla da siz deerli müterilerinin kullanmna sunulmutur. Müteri memnuniyetini daima ön planda tutan Bremco'nun tüm ürünleri, markann garantisi altndadr.

Oripa’da ki en son yenilik ise; ticari araçlarn egzost sistemlerini, Dinex kalitesi ile ürün yelpazesine eklemesidir. Dinex; egzost sistemlerinin OE tedarikçisi olup, konusunda dünya lideri bir firmadr. Oripa, Dinex’in Türkiye ve komu ülkelerdeki yetkili satcsdr.  

Oripa bunlara ek olarak; Knorr, Wabco, Kongsberg, Haldex ve Bosch gibi ticari araçlarn orijinal fren ekipmanlarnn satn da yapmaktadr. Oripa; yllarn vermi olduu deneyim sonucu oluturulan uluslararas tedarikçi a sayesinde bu ürünleri rekabetçi artlarda sizlere sunmaktan ve alternatif tedarikçiniz olmaktan dolay büyük mutluluk duymaktadr.

Sizde firmamzla en ksa zamanda temasa geçerek; Oripa ile çalmann avantajlarndan yararlanmalsnz..

Güvenli sürüler için Oripa’y seçin.
 
Etiketler: fren ekipmanlar

 
Protech Trade EOOD
Copyright 2013 All rights reserved.